KONST / Litografier / Litografi 8224469
nr 822 4469
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), signerad, motivets mått: 40x60
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:26:21
300 kr
400 kr
600 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg